Karantina Günlerinde YENİ Psikoloji ile Paylaşım Grubu

Hepimiz Birimiz, Birimiz Hepimiz İçin!

Bu söylemin tam zamanı…

Tüm dünya olarak, insan evladının içinden geçtiği süreç oldukça sınayıcı, zorlayıcı ve yorucu. Fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak adeta bir test sürecinden geçiyoruz ve önceliğimiz geçer not almak.

​Yaradılışımız, bilenmeyenle karşılaştığında alert hale geçiyor ve bildiğimiz halimizden uzaklaşmaya başlıyoruz ve işte hal bu olunca korku, kaygı, umutsuzluk gibi duygular günlük hayatın akışını baltalıyor. İyi haber şu ki, insan evladı yaralanabilir olduğu kadar, esnek dayanıklılığı da sahip bir mekanizmayla doğuyor. Ve her birimizin farkında olmasak bile yaşantılanan birçok deneyime ve o deneyimlere eşlik eden tüm düşüncelere, duygulara ve duyumsamalara dair bir kapsayıcılığı var.

​Tüm bunları paylaşmak, paylaşarak psikolojik bağışıklığımızı artırmak ve bütünün bir parçası olduğumuzu hatırlayıp sırtlarımızı birbirimize yaslamak için buradayız ve kaldığımız yerden devam ediyoruz.

AtölYENİ, “Herkes için Psikoloji” mottosuyla Şubat ve Mart ayı boyunca Psk. Kübra Sezikli ve Psk. Gülşah Demir’in gerçekleştireciği atölyeler ile sizlerle. Çünkü bir dünya paylaşacak şeyimiz var… Bir dünya öğrenecek ve öğreteceğiz.
AtölYENİ; bilim, psikoloji, sanat, eğitim ve felsefe temalı atölyeleriyle sizlerle…

AtölYENİ Şubat-Mart Programı

12 Şubat Çarşamba – Şefkat En Çok Kendimize: 4 Adımda Öz-Şefkat

26 Şubat Çarşamba – Anda Kal Döngünü Değiştir: Şimdiki Anın Farkındalığı

11 Mart Çarşamba – Aradığınız Kişiye Şu An Ulaşılamıyor: İş’te, Aşk’ta, Yaşam’da İletişim

25 Mart Çarşamba – Olmazsa Olmazımız Öz-Bakım