https://docs.google.com/forms/d/1PWqKU-k-Y79nmiztpWSDn3vK3bNSNemM9Ue9f2rN7Vk

Yaratıcı Düşünme


Sıradan fikirlere toplum düzenine uygun bir sorgulama ve bakış açısıyla ulaşabilir ve hayatın boyunca mükemmelin peşinde koşabilirsin... Ancak bu eğitim; mükemmellik arzusunu en azından 1 gün için kenara alıp, hata yapmaya cesareti olanlar için!

Yaratıcı düşünme süreci de tıpkı hayatımız gibi zikzaklar çizer. Bir fikir ya da bir soru ancak zaman içerisinde ve ciddi bir çabayla yaratıcı bir düşünce veya üretime dönüşür. İş yerinde daha yaratıcı fikirler üretmek isteyen, bir sanat eserinde tıkanma yaşayan, hayatında yaratıcı bir dönüm noktasına ulaşmak ya da ‘yaratıcılığı tüm hayatına yaymak’ isteyen herkes eğitime başvurabilir.

Bu eğitimde hata yapma ve saçmalama kavramlarının yaratıcılığa giden yoldaki önemini deneyimleyeceğiz; düşünce sürecimizi bolca zorlayacak ve aynı zamanda serbest bırakacağız. Çünkü bu kez tuvalde zihin var!

----------------------------------------------------------------------------------

Eğitim Konusu: Yaratıcı Düşünme
Eğitmen: Psikolog Eda Tunca
Organizasyon - Eğitim Lokasyonu: Yeni Psikoloji - Nişantaşı
Eğitim Tarihi: 17 Şubat 2019
Eğitim Saati: 10:00 - 16:00
Eğitim Türü: Eğitim, yaygın eğitim metotları ile hazırlanmış olup tüm öğrenme stillerine hitap edecek şekilde, interaktif ve katılımcı odaklı bir eğitim anlayışıyla hazırlanmıştır.
Kontenjan: Maksimum 15 kişi ile sınırlıdır.
Eğitim Ücreti: Öğrenci-120TL, Çalışan-150TL (KDV dahil)
İletişim: eda@yenipsikoloji.com

*Başvuru formunu dolduran kişilere mail yoluyla dönüş yapılacak ve hesap bilgileri paylaşılacaktır.


https://docs.google.com/forms/d/1PWqKU-k-Y79nmiztpWSDn3vK3bNSNemM9Ue9f2rN7Vk