ÇALIŞAN DESTEK PROGRAMI

Şirketlere Yönelik Terapi/Danışmanlık Hizmeti
Psikoterapi/Danışmanlık, konusunda uzman kişilerle konuşarak birlikte tanımlanan sorunları aşma, yaşamın her alanındaki potansiyeli ortaya çıkarma ve yaşam kalitesini artırma yönelik bir değişim/dönüşüm sürecidir. Bu sürecin başarısı, danışanın istikrarlı çalışmasına ve doğru müdahalelerin yapılmasına bağlıdır. Terapi/danışmanlık süreci özneldir. Dolayısıyla, terapi/danışmanlık yaklaşımı, ihtiyaç duyulan seans adedi, görüşme sıklığı ve sağlanacak fayda kişiden kişiye farklılık gösterir.

Şirketler kendi uygun gördükleri kişilere terapi/danışmanlık hizmetini teklif edebilirler. Kişiler arzu ettikleri sürece bu tarz bir destekten yararlanabilirler. Bireyin bu sürece kendi arzusuyla dahil olması, alacağı faydayı anlamlı şekilde artırır. Bununla birlikte, şirket içinde genel bir psikolojik hal değerlendirmesi yapılıp terapiden/danışmanlıktan yararlanabilecek kişilere dair geri bildirim verebilir. Şirket ve kişiler de uygun gördüğü takdirde bu kişiler terapi/danışmanlık hizmetinden faydalanabilir.

Çalışan destek programı hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için yenipsikoloji@gmail.com adresine e-mail atabilirsiniz.