https://docs.google.com/forms/d/1PWqKU-k-Y79nmiztpWSDn3vK3bNSNemM9Ue9f2rN7Vk

“GELİŞİMİN KEYİFLİ DEVAMLILIĞI PROJELERİ"

YENİ

olarak

kurumsal değişim ve gelişim doğrultusunda ihtiyacı karşılayan

şirket kültürü ile uyumlu

organizasyonlara özel olarak gerçekleştirilen projelerle

işinizi keyifle yaşamanız için

yanınızdayız...


Biz "YENİ” olarak işte mutluluğu çok önemsiyoruz. İnsanların sevdikleri işleri yaparken mutlu olduğunu, mutluluğun üstün performansa, başarıya dönüştüğünü biliyoruz. Dünyanın önde gelen şirketlerinin, markalarının bu zihniyetle yürüdüğüne, en büyük yatırımlarını çalışanlarının güçlü yanlarına yaptıklarına ve onların mutluluğunu gözettiklerine yapılan araştırmalarla şahit oluyoruz. 


İşte bu yüzden de herbir kurumu yaşayan bir organizma olarak görerek, o kuruma has, işyerinde sürdürülebilir mutluluğu ve verimi artırmaya yönelik değişim ve gelişim projeleri tasarlıyoruz. Psikoloji bilgimizi, deneyimimizi ve uzmanlığımızı iş hayatına taşıyoruz. Kurumla birlikte yapılan ihtiyaç analizi sonrasında, o kurumun kültüründe işlevsel olacak bir çerçevede eğitimlerden, atolye çalışmalarından, seminerlerden, koçluk ve bireysel danışmanlık hizmetlerinden oluşan bir değişim gelişim projesi ile yola çıkıyoruz. Herbir çalışmanın başında ve sonunda yapılan ölçümlerle, projenin etkinliğini değerlendirerek ilerliyoruz ve en çok da beraber yola çıktığımız şirketlerle uzun vadeli ve sağlam temelli ilişkiler kurabilmeyi önemsiyoruz.  


“YENİ” olarak kurumunuzdaki mutluluğu ve verimi artırarak sürdürülebilir kılmanız için biz de bizi en mutlu eden şeyi yapıyoruz... Sizlerle çalışıyoruz...

https://docs.google.com/forms/d/1PWqKU-k-Y79nmiztpWSDn3vK3bNSNemM9Ue9f2rN7Vk